Krmivo lisované za studena

Granule lisované za studena

Výroba za studena lisovaných granulí probíhá v nízkých teplotách 60°C, díky tomu je zachována maximální možná biologická hodnota vstupních surovin. Je taktéž zachována hodnota minerálů, vitamínů a stopových prvků důležitých pro vývoj a zdravý život psa.

Jsou jistě vhodnou alternativou nebo doplňkem syrové stravy – BARF.

U granulí lisovaných za studena nedochází k následnému bobtnání v žaludku, psa nenadýmají a jsou lehce stravitelné, k tomu v našem krmivu přispívají i začleněné chelátové látky

Všechny základní použité suroviny při přípravě krmiva Mister Mix Dog: rýže – předželatinovaná a mikronizovaná, krůtí a kuřecí maso, rybí maso, vejce / jsou vařeny při nízkých teplotách oddělene ve výrobním procesu Natural Systém, který umožňuje provedení zpracování moderními lisy na řezání kostek za studena, což je zásadní vlastnost, která naši společnost charakterizuje: granule je vyrobena při nízké teplotě 60°C, kdy nejsou změněny charakteristiky celé formulace.

Díky způsobu výroby granulí Mister Mix Dog, je doporučené datum minimální spotřeby pouze 9 měsíců.

Materiál používaných zařízení je z nerezavějící oceli 306 a při výrobě jsou dodržovány nejpřísnější hygienické a zdravotní normy.

Naše krmivo není testováno na zvířatech. Vyberte si ze dvou základních řad krmiv - Superprémiové granule a Chovatelská řada

Podle stáří psa můžete vybírat krmivo pro štěňata i granule pro dospělé psy. Pokud už máte staršího pejska, jistě ocení granule určené pro psy seniory.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.