Náš příběh ... aneb cesta k Mister Mix Dog

Už jako malá holčička jsem toužila po pejskovi. Kamarádovi, který se mnou bude ráno vstávat a večer usínat, bude se mnou sdílet dny plné radosti i moje slzičky a já s ním každodenní procházky a hrátky.

Bydleli jsem v bytě v srdci Brna a tak rodiče doufali, že mě moje posedlost přejde :D.  Brzy ale zjistili, že se mnou mnoho nepořídí, a tak přišel KONEČNĚ můj první vytoužený psí parťák BODÝŠEK – maďarský PULI. Od té doby si svůj život bez psa ani neumím představit.

Společná psí láska

Měla jsem to štěstí, že můj muž sdílel stejné nadšení a je pejskař každým coulem. Brzy k nám do rodiny spolu se synem přišel klučík plemene Tosa Inu GATO a následovala jej holčička stejného plemene CECILLE, kteří s námi prožili krásná léta a dělali společnost i ochránce našemu tenkrát ještě malému synovi.

Poté jsme díky šťastné náhodě blíže poznali plemeno Středoasijský pastevecký pes. Od té doby jsou středoasiati nedílnou součástí našeho života. Tenkrát jsme poprvé vstoupili do „světa výstav“. Psal se rok 2005, kdy jsme díky stejnému koníčku a lásce ke psům našli spoustu přátel, kteří jsou s námi dodnes a my s nimi sdíleli a oni s námi radosti i starosti, které život se psy přináší.

Nejdříve s Tosami a poté se SAO jsme procestovali nejen mnoho zemí Evropy. Z těchto cest jsme si přivezli spoustu zážitků, zkušeností a vítězství… Šampionáty různých zemí, prestižní tituly jako je Světový vítěz, vítěz Evropy a řada dalších, jen korunovaly dnes již krásné vzpomínky.

Hledáme kvalitní krmivo pro naše pejsky

Jako každý chovatel, ať už se se svým psem věnuje jakékoliv kynologické činnosti, jsme vždy řešili vhodné krmivo, po kterém budou naše štěňátka dobře růst. Krmivo, které jim bude chutnat, budou po něm dobře vypadat, mít kvalitní lesklou srst, budou plni energie a bude vyhovovat jejich trávícímu systému. Však to znáte, je to nekonečné téma ….

Jednou jsme vyrazili na výstavu do slunné Itálie, kde nám tehdy náš mladinký asiat ZARK udělal velkou radost a vyhrál celou tuto výstavu. Sponzorem této výstavy byla domácí značka krmiva MISTER MIX DOG. Za každý jeho postup ze skupiny jsme si odnesli cenu v podobě balení granulí, a tak jsme se domů vraceli obtěžkáni několika pytli krmiva, které díky svému veselému vzhledu balení zůstaly pár dní nedotčené … :-D

Až náš velký nejedlík NAZIR načal jeden pytel sám a vrhl se na něj, jakoby to byl kus šťavnatého syrového masa…., to bylo překvapení! Značku Mister Mix Dog jsme tenkrát neznali a struktura granulí nám nebyla povědomá …  Za studena lisované granule!

A tak jsme se začali zajímat a několik pytlů věnovali kamarádům chovatelům, co na to i jejich pejsci … za pár dní hovor: „ Máte ještě ?“ :-D

Jelikož naše milovaná Tosinka Cecilka odešla příliž brzy a nečekaně na torzi žaludku, nadchlo nás nové studium o za studena lisovaných granulích, které v žaludku nebobtnají, ale rozpouští se, mají mnoho dalších výhod a s nadšením v kombinaci naším i našich přátel chovatelů z ochutnávky granulí Mister Mix Dog bylo rozhodnuto  …. JEDEME DO ITÁLIE!

Vznik značky Mister Mix dog

Rodinnou firmu Mister Mix Dog, která je situována v italském Toskánsku založil v roce 1990 pan Doriano Vanuccini. Doriano již od mládí působil v italském státním sektoru jako poradce pro vývoj krmiv a výživu hospodářských zvířat. Jeho láska ke psům, se kterými se aktivně věnoval svému koníčku myslivosti, jej přivedla na myšlenku využít své mnohaleté zkušenosti v oblasti výživy zvířat a sestavit optimální složení krmiva, které je co nejvíce v souladu s přírodou, zlepšuje metabolismus a pokrývá energetickou potřebu všech plemen.

Dorianova vize ožila a vzniklo krmivo Mister Mix Dog, které je vyráběno systémem lisování za studena. Kdy jsou vstupní suroviny vařeny odděleně při nízkých teplotách, je zachována maximální biologická hodnota a je lehce stravitelné. V té době byla výroba za studena lisovaných granulí na úplném začátku. Spolupráce s významnými kynology brzy přinesla odpovědi, že se podařilo vyvinout krmivo, které je funkční a psům prospívá. Ve společnosti se nikdy nekladl důraz na lákavý vzhled obalu, ale na kvalitu použitých surovin v krmivu a jejich vhodné zpracování.

Nyní společnost Mister Mix Dog slaví 30 let od svého vzniku.

Reference našich zákazníků >>

Více o krmivu Mister Mix Dog >>

tym-mister-mix-dog

Naše cesta do Itálie

Když jsme italskou společnost Mister Mix Dog navštívili a měli jsme tak možnost poznat, jak tato rodinná firma pracuje, s jakou láskou a nadšením funguje, věděli jsme, že jejich cesta je i tou naší.

Víme, že nikdy všem pejskům nebude vyhovovat jeden typ krmiva. Vždyť každý pes je jiný, jako my lidé…. , ale Mister Mix Dog je značka, které věříme a s hrdostí za ní stojíme.

Přejeme všem milovníkům psů mnoho radosti, se svými čtyřnohými miláčky a jim šťastný a hlavně zdravý život s Vámi!

Vaše Leona & Adrian a všichni z Mister Mix Dog

cesti-majitele-mister-mix-dog

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.