O krmivu Mister Mix Dog

Představujeme vám krmivo pro psy lisované za studena, které se pro vaše pejsky připravuje již 30 let v italském Toskánsku výhradně z italských surovin nejvyšší kvality. Granule lisované za studena procházejí výrobním procesem NATURAL SYSTEM a všechny vstupní suroviny jsou vařené odděleně.

Prioritou Mister Mix Dog je starat se o zdraví a dobrou kondici psa od kojeného a rostoucího štěněte po mladého psa ve fázi morfologického a charakterového vývoje, od sportovního plemene zaneprázdněného soutěžemi a výstavami přes březí a kojící fenky až po vašeho starého přítele.

Výrobní proces Natural System umožňuje provedení zpracování modernými lisy na řezání kostek za studena, což je zásadní vlastnost, která krmivo Mister Mix charakterizuje: granule je vyrobena při nízké teplotě 60 ° C, kdy nejsou změněny charakteristiky celé formulace.

Krmivo Mister Mix Dog obsahuje důležité složky jako například: Chondroprotektiva, probiotika a prebiotika, Omega – 3, Omega – 6, mořské řasy, L-carnitin a další. Krmivo neobsahuje žadná přídavná barviva a konzervanty, díky tomu je expirace krmiva pouze 9 měsíců od data výroby.

Mister Mix Dog je tradiční rodinná firma, která má 40 let zkušeností v oboru zootechniky.

Reference našich zákazníků >>

_mister-mix_dog 30 years-1

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.