Holistické granule

Holistické krmivo se označuje jako takzvané komplexní, vhodně vyvážené krmivo pro Vašeho psa, v principu přirozené stravy.

Holistická krmiva nabízí psům celek, který obsahuje kromě základních živin i něco navíc. Jde o látky, které mají ve výživě psa své poslání, ale do kategorie základních živin nespadají. Tyto látky zabezpečují preventivní výživu zvířete a cestou komplexního uspokojení nutričních potřeb napomáhají stimulovat nespecifické obranné funkce organismu psů. Riziko běžných onemocnění je sníženo, potlačují projev některých dědičně podmíněných vad a nemocí.  

Za studena lisované krmivo Mister Mix Dog je připravováno při nízkých teplotách 60°C, díky tomu je zachována biologická hodnota vstupních surovin.

Základní složení našeho krmiva je jednoduché: rýže, maso a vejce a zelenina. Je doplněno mnoha důležitými složkami jako jsou: chondroprotektiva, probiotika a prebiotika, Omega – 3, Omega – 6, mořské řasy, L-carnitin a další. Krmivo neobsahuje žadná přídavná barviva, dochucovadla a konzervanty. Díky tomu je doba expirace 9 měsíců.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.