Milí zákazníci, rádi bychom vás informovali, že aktuálně je řada Super Premium balena v bílo - oranžových obalech a řada Chovatelská v bílých obalech. Složení všech receptur zůstává nezměněno. Děkujeme za vaši přízeň.

Holistické granule

Holistické krmivo se označuje jako takzvané komplexní, vhodně vyvážené krmivo pro Vašeho psa, v principu přirozené stravy.

Holistická krmiva nabízí psům celek, který obsahuje kromě základních živin i něco navíc. Jde o látky, které mají ve výživě psa své poslání, ale do kategorie základních živin nespadají. Tyto látky zabezpečují preventivní výživu zvířete a cestou komplexního uspokojení nutričních potřeb napomáhají stimulovat nespecifické obranné funkce organismu psů. Riziko běžných onemocnění je sníženo, potlačují projev některých dědičně podmíněných vad a nemocí.  

Za studena lisované krmivo Mister Mix Dog je připravováno při nízkých teplotách 60°C, díky tomu je zachována biologická hodnota vstupních surovin.

Základní složení našeho krmiva je jednoduché: rýže, maso a vejce a zelenina. Je doplněno mnoha důležitými složkami jako jsou: chondroprotektiva, probiotika a prebiotika, Omega – 3, Omega – 6, mořské řasy, L-carnitin a další. Krmivo neobsahuje žadná přídavná barviva, dochucovadla a konzervanty. Díky tomu je doba expirace 9 měsíců.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení