Mister Mix Zip Dogs 500g

560 Kč
Skladem

Přírodní prebiotika pro psy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní doplněk, který působí jako modulátor a normalizátor střevní peristaltiky (hyperreaktivita). Může přispět k rozvoji střevních klků, k aktivaci bakteriální flóry. Potlačuje přehnané kvašení v oblasti trávícího traktu a přispívá k obnově trávícího traktu a střev tím, že vytváří kompaktní stolici. 

Díky vlastnostem přidaných energetických složek (mastné kyseliny se středním řetězcem C.6: 0-C8: 0-C10: 0-C12: 0) má doplněk krmiva Mister Mix ZIP Dogs účinek jako antivirový, antimikrobiální a protiplísňový (prokázali Thormar a Bergsson 2001).

Doplnění vitaminu K, může přispět doplněk krmiva k antihemoragickému účinku - proto je ideální pomocnou látkou také v případě parvoviru (Parvoviróza psů je silně nakažlivé virové onemocnění štěňat, které se nejčastěji projevuje silným krvavým průjmem a úporným zvracením)

Obsahuje brambory, čekanku, F.O.S., výtažek z kaštanu, mastné kyseliny se středním řetězcem C.6: 0-C8: 0-C10: 0-C12: 0,  proteinový hydrolyzát z vepřové žaludeční sliznice, mořské řasy a třísloviny. Enteroccoccus Faecium, vitamíny A,K,C a E.

Analytické hodnoty v zákl. stavu: bílkoviny 13.00 %; tuky 7,00 %; vláknina 4,90 %; popel 8,00%, Vápník 1,30 %, Fosfor 0,25 %, Chlorid Sodný  0,50 %,

Denní dávkování: 3-4 g na 100g krmiva

Balení:  500 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.