Mr.Mix IperENERGETICO POWDER Dogs 800g

995 Kč
Brzy skladem
Položka byla vyprodána…

Slouží k obnovení sil / vhodné v chladném období

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mr.Mix IperENERGETICO Dogs, které je zvláště vhodné a určené pro přínos zdrojů biologicky přijatelné energie. Platné použití nachází před delším a intenzivním výkonem v mimořádně chladném prostředí, vhodné na obnovení sil u oslabených psů a psů trpících nechutenstvím.

Doplněk může být také používán jako první strava v penzionech pro psy, protože díky tomu, že je velmi chutné, pes krmivo rádo zkonzumuje. Je vhodné i pro největší mlsouny. J

Vhodné je doplněk krmiva podávat například i při zotavování po operaci.

Obsahuje středně dlouhé řetězce (MCT - Meidum-Chain Triglycerides), mastné kyseliny, které mají veškeré účinky tuků, avšak neusazují se v tukové tkáni a jsou využívány jako zdroj připravené energie.

Doplněk může být rovněž užíván u všech jedinců, kteří mají problémy se zažívacím traktem, jako např. Zánět slinivky a její nedostatečná funkce, což přináší následné špatné vstřebávání tuků.

Doporučujeme podávat Mister Mix ENERGETICO POWDER Dogs ráno, nalačno, před fyzickou aktivitou. Může být použit samostatně nebo přidán do krmné dávky pejska.

Skvělá chutnost doplňku vytváří správnou psychologickou rovnováhu.

Mister Mix ENERGETICO POWDER Dogs obsahuje kokosový tuk (MCT-Triglyceridy se středním řetězcem) Tento typ tuků dodává energii, udržuje pocit sytosti a zároveň se díky svým vlastnostem přímo účastní procesu výroby buněčné energie. Neukládají se ve formě tukových buněk. Dle studií se jedná o nejlepší zdroje energie.

Dochází také k podpoře esenciálních aminokyselin, za pomoci Lcarnitinu a Taurinu.

Mr. Mix HYPER ENERGETIC Dogs poskytuje maximální výkon, pokud je podáván jednu hodinu před soutěžní aktivitou, nalačno.

Analytické hodnoty v zákl. stavu: bílkoviny 1,00%; tuky 90,00%; vláknina 0,00%; popel 0,50%

Denní dávkování: 10g až 30g podle hmotnosti psa, intenzity zátěže a drsnosti podnebí

Balení: 800g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.