Mr.Mix NEFRO Dogs 500g

1 290 Kč
Brzy skladem
Položka byla vyprodána…

Řeší problémy s močovými kameny, vysokým pH v moči a potížemi s ledvinami 

DOPLNĚK KRMIVA PRO PSY VYROBENÝ V ITÁLII

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mister Mix NEFRO Dogs je doplňkové krmivo, které svými vlastnostmi  složení  přispívá k úpravě pH v moči u psů a k rozpuštění struvitových krystalů (močových kamenů).

Mister Mix NEFRO Dgs pomáhá při léčbě nemocí močových cest, močových kamenů, onemocnění ledvin. Doplněk je také vhodný jako prevence pro psy, kteří mají k těmto nemocem predispozici.


Denní dávkování: po stanovení diagnózy veterinárním lékařem a po vyhodnocení PH podávejte 5 g na každých 15 kg tělesné hmotnosti psa (orientační dávka s PH vyšším než 6,5). Doporučuje se denní dávku rozložit na dvakrát.

Dle pokynů veterinárního lékaře může být dávka zdvojnásobena nebo snížena na polovinu, dokud není dosaženo optimální hodnoty.

Balení po použití pečlivě uzavřete, dbejte na to, abyste odstranili vzduch.

Odměrka po okraj naplněná pojme 5g přípravku.


Díky výborné chuti je NEFRO psy velmi dobře přijímán.

Složení: Sladové cereálie (fermentované na Aspergillus Niger), lyofilizovaná vepřové játra, citrát draselný, 4D8 - chlorid amonný,  chloridem vápenatý - mastné kyseliny, chlorid vápenatý, pufovaná rýže

Analytické složení: Hrubý protein 0,70%, surové oleje a tuky 0,60%, vláknina 20,00%, hrubý popel 24,00%., calcium 3,50%, fosfor 0,02%. 

Doporučujeme spotřebovat nejlépe do 12ti měsíců  od data výroby.

VYROBENO V ITÁLII.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.