7letá Kira po operaci zadních nohou

Panička 7leté Kiry se rozhodla podělit se svou zkušeností ohledně podpůrného přípravku, který její Kiře pomohl při bolestech. 

Před 3 týdny jsem se začala poohlížet po podpůrném přípravku pohybového aparátu, který by byl vhodný pro psy, kteří již mají nějaký ten rok a mají za sebou zdravotní komplikace, což je přesně případ naší 7leté Kirunky. 

Naše fenka již v mládí prodělala několik operací zadních nožek. Od té doby uteklo několik let, ona je stále velmi pohyblivá a živá, jen jsem pozorovala určité zhoršení při vstávání (hlavně po ránu), chůzi ze schodů (chodí několikrát denně 2 patra) a neochotu si častěji sedat (vždy sedání doprovázel zvuk “vzdychu”). 

vyzkoušíme mister mix dog!

Z několika doporučení jsem si vybrala Mister Mix IPERARTOFLEX Dogs. A to hlavně na doporučení lidí, kterým naprosto důvěřuji!

 Po 3 týdnech mohu s čistým svědomím konstatovat, že se naprosto zlepšila ochota jakéhokoli řádění, schody bere zase po 3 jako mladice, zvedla se jí celková nálada (evidentně došlo k úlevě).

 Ráno, když ji vyzvedávám z pokojíčku naší dcery, kde spí, už radostně čeká za dveřmi (předtím po otevření dveří trvalo několik sekund, než se za doprovodu povzdechů zvedla z postele).

Chvilku jsem přemýšlela, zda si to jen nenamlouvám… ale NE! Kdo má pejsky jako členy rodiny na očích “celý” den - vyjma práce - ví moc dobře, že jsme schopni na nich vidět jakoukoliv (byť maličkou) změnu v chování, tváření se, pohybu.

 Použiji Leošovu frázi - toto není placené partnerství - jen chci předat svou zkušenost těm, kteří třeba v této době pátrají po něčem podobném. Děkuji.

Děkujeme za sdílení zkušenosti a přejeme ještě mnoho spokojených let s Kirou!


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.