Milí zákazníci, rádi bychom vás informovali, že aktuálně je řada Super Premium balena v bílo - oranžových obalech a řada Chovatelská v bílých obalech. Složení všech receptur zůstává nezměněno. Děkujeme za vaši přízeň.

7letá Kira po operaci zadních nohou

Panička 7leté Kiry se rozhodla podělit se svou zkušeností ohledně podpůrného přípravku, který její Kiře pomohl při bolestech. 

Před 3 týdny jsem se začala poohlížet po podpůrném přípravku pohybového aparátu, který by byl vhodný pro psy, kteří již mají nějaký ten rok a mají za sebou zdravotní komplikace, což je přesně případ naší 7leté Kirunky. 

Naše fenka již v mládí prodělala několik operací zadních nožek. Od té doby uteklo několik let, ona je stále velmi pohyblivá a živá, jen jsem pozorovala určité zhoršení při vstávání (hlavně po ránu), chůzi ze schodů (chodí několikrát denně 2 patra) a neochotu si častěji sedat (vždy sedání doprovázel zvuk “vzdychu”). 

vyzkoušíme mister mix dog!

Z několika doporučení jsem si vybrala Mister Mix IPERARTOFLEX Dogs. A to hlavně na doporučení lidí, kterým naprosto důvěřuji!

 Po 3 týdnech mohu s čistým svědomím konstatovat, že se naprosto zlepšila ochota jakéhokoli řádění, schody bere zase po 3 jako mladice, zvedla se jí celková nálada (evidentně došlo k úlevě).

 Ráno, když ji vyzvedávám z pokojíčku naší dcery, kde spí, už radostně čeká za dveřmi (předtím po otevření dveří trvalo několik sekund, než se za doprovodu povzdechů zvedla z postele).

Chvilku jsem přemýšlela, zda si to jen nenamlouvám… ale NE! Kdo má pejsky jako členy rodiny na očích “celý” den - vyjma práce - ví moc dobře, že jsme schopni na nich vidět jakoukoliv (byť maličkou) změnu v chování, tváření se, pohybu.

 Použiji Leošovu frázi - toto není placené partnerství - jen chci předat svou zkušenost těm, kteří třeba v této době pátrají po něčem podobném. Děkuji.

Děkujeme za sdílení zkušenosti a přejeme ještě mnoho spokojených let s Kirou!


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení