Policejní psi Egon a Čiko milují Mister Mix Dog

Začtěte se do příběhu pana nprap. Bc. Dušan Kíniho a jeho policejních psů Egona a Čika, kteří jsou spokojenými strávníky našeho krmiva. Jsme moc rádi, že jim granule Mister Mix Dog pomohly s některými zdravotními problémy, které je potkaly.

PROBLÉMY S JÁTRY I VÁHOU

Než jsem se s krmivem Mister Mix Dog setkal, řešil jsem u svých psů určité potíže. 

Egon ve svých deseti letech (nar. 2005) měl po pravidelné zdravotní prohlídce zvýšené hodnoty gpt v krvi, což značilo, že játra byla přetížená. Začal jsem hledat krmivo, které by zlepšilo jeho zdravotní stav, ale výsledky po opětovných odběrech byly stále ve stejných nebo vyšších hodnotách. 

Čikovi (nar. 2006), jako štěňátku nesestoupila varlata, a tak mu byla ve dvou letech operativně vyjmuta. Vzhledem k tomu, že po celý život byl velice pohybově aktivní, neměl jsem potíže s regulací jeho tělesné váhy. Ke změně u něj došlo přibližně v 9 letech, kdy začal svůj pohyb výrazně přizpůsobovat svému věku. Oba tyto problémy jsem vyřešil přechodem na krmivo Mister Mix Dog

změny přišly s krmivem mister mix dog

Egonovi po 2 měsících od doby, kdy jsem začal krmit tímto krmivem byly provedeny kontrolní odběry krve a ve výsledcích se ukázalo, že hodnoty gpt jsou v ideálních hodnotách, respektive oba dědoušci (dnes 15 a 14 let) mají dobré krevní výsledky, jsou ve výborné formě a kondici a Čiko si k tomu drží svou stálou váhu. 

Za mou více než 20letou praxi ve služební kynologii je Mister Mix Dog nejlepší krmivo, s kterým jsem kdy krmil a krmím do dnes.

o egonovi a čikovi 

Egon i Čiko působili aktivně ve služební kynologii u PČR se speciálním výcvikem pro vyhledávání výbušnin. Absolvovali služební výcvik se specializací na hledání výbušnin a umisťovali se na předních místech policejních mistrovství České i Slovenské republiky.

policejni-psi-mistermixdog

egon

Policejní mistrovství České republiky

čiko

Policejní mistrovství České i Slovenské republiky

Děkujeme za sdílení zkušeností s krmivem Mister Mix Dog a přejeme Čikovi i Egonovi poklidný a spokojený psí důchod. Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.