Ztráta váhy u služebního psa

Začtěte se do příběhu velkých psích fešáků. Služební pes Diablo trpěl ztrátou váhy a nekvalitní srstí. Jeho psí kamarádi Nastěnka a Irko se těším plnému zdraví a jsou již od štěněcího věku spokojeni s krmivem MisterMixDog.

Krmivo MisterMix mi doporučila známá, která se věnuje chovu cane corso. Řešily jsme spolu dosud vyzkoušená krmiva, jaká mají pro a proti. Tím, že se věnuji kynologii již nějaký ten pátek, tak mi již mnoho krmiv prošlo rukama, některá kvalitní, některá méně. Každý chce pro svého psa to nejlepší a každý má to své top.

nekvalitní srst i ztráta váhy

Já jsem zrovna řešila problém se svým služebním psem, který neustále ztrácel váhu a měl hodně nekvalitní srst. Vzhledem k tomu, že se věnuji služební kynologii a moji psi jsou vystaveni velké psychické i fyzické zátěži, tak jsem se o krmivo MisterMix začala zajímat. Obrátila jsem se na děvčata z týmu MisterMixu, která byla velice ochotná a ke krmivu podala informace o složení a doporučila receptury, které by měly být vhodné pro mé psy.

Služební pes Diablo (BOM, 7 let) měl od štěněčího věku problém nabrat na váze. Když už se mi podařilo zvolit krmivo, které ho alespoň trochu takzvaně zaobalilo, tak stačil trochu intenzivnější výcvik a hned mi s váhou opět sjel dolů. Ani jeho kvalita srsti, hlavně v zimě, nebyla optimální. Podstoupila jsem i veterinární kolečko, které vyloučilo nějaký skrytý problém. 

diablo-belgicky-ovcak

krmivo mistermixdog problémy s váhou vyřešilo

Díky krmivu MisterMix, které krmím už cca 4 roky, problémy s udržením váhy přestaly i při jeho aktivnějším způsobu života a kvalita srsti se velice zlepšila. Krmivo je dobře stravitelné, což je výhoda při procházkách a případném úklidu toho, co vyjde zadní částí. Při kontrole u veterinárního lékaře, kterou absolvujeme pravidelně každého půl roku, jsou výsledky krve od jeho stáří dvou let stejné doposud.

diablo-mistermixdog

Já jsem polda Diablo, 

nejsem ledajaké hopsadlo, 

když lump někde venku škodí, 

ode mne to hezky bolí,

úcta, slušnost, pokora,

není nutné potom volat doktora.

krmivo vyhovuje i dalším psím kamarádům

Služební psi Irko a Nastěnka (NO, 2,5 a 3 roky) jsou krmivem MisterMix oproti Diablovi krmeni již od štěněčího věku. Oběma krmivo vyhovuje, během růstu se neobjevily žádné problémy, ať už zažívací či růstové. Nebylo potřeba řešit s veterinárním lékařem další přidávání případných doplňků stravy ke krmivu. Veškerá veterinární vyšetření, krevní testy, RTG mají oba psi v naprostém pořádku.

irko-mistermixdog

Určitě jsem po dlouhé době našla krmivo, které splňuje mé požadavky a hlavně požadavky mých psů a tím je výběr z mnoha receptur přizpůsobených životnímu stylu a potřebám každého z psů co mám doma, výhodné chovatelské balení, příznivá cena a příjemný kolektiv MisterMix, který vždy rád poradí a hledá řešení, když je potřeba.

nastenka-mistermixdog 

Jmenuji se Nastička,

ráda papám jablíčka,

máma mi to neschvaluje, 

MisterMix mi podstrojuje.

Já ho baštím o sto šest,

je to pro mě prostě ,,BEST‘‘

Děkujeme za sdílení zkušenosti s krmivem MisterMixDog a těší nás, že se pejsci těší dobrému zdraví!


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.