Milí zákazníci, rádi bychom vás informovali, že aktuálně je řada Super Premium balena v bílo - oranžových obalech a řada Chovatelská v bílých obalech. Složení všech receptur zůstává nezměněno. Děkujeme za vaši přízeň.

Ztráta váhy u služebního psa

Začtěte se do příběhu velkých psích fešáků. Služební pes Diablo trpěl ztrátou váhy a nekvalitní srstí. Jeho psí kamarádi Nastěnka a Irko se těším plnému zdraví a jsou již od štěněcího věku spokojeni s krmivem MisterMixDog.

Krmivo MisterMix mi doporučila známá, která se věnuje chovu cane corso. Řešily jsme spolu dosud vyzkoušená krmiva, jaká mají pro a proti. Tím, že se věnuji kynologii již nějaký ten pátek, tak mi již mnoho krmiv prošlo rukama, některá kvalitní, některá méně. Každý chce pro svého psa to nejlepší a každý má to své top.

nekvalitní srst i ztráta váhy

Já jsem zrovna řešila problém se svým služebním psem, který neustále ztrácel váhu a měl hodně nekvalitní srst. Vzhledem k tomu, že se věnuji služební kynologii a moji psi jsou vystaveni velké psychické i fyzické zátěži, tak jsem se o krmivo MisterMix začala zajímat. Obrátila jsem se na děvčata z týmu MisterMixu, která byla velice ochotná a ke krmivu podala informace o složení a doporučila receptury, které by měly být vhodné pro mé psy.

Služební pes Diablo (BOM, 7 let) měl od štěněčího věku problém nabrat na váze. Když už se mi podařilo zvolit krmivo, které ho alespoň trochu takzvaně zaobalilo, tak stačil trochu intenzivnější výcvik a hned mi s váhou opět sjel dolů. Ani jeho kvalita srsti, hlavně v zimě, nebyla optimální. Podstoupila jsem i veterinární kolečko, které vyloučilo nějaký skrytý problém. 

diablo-belgicky-ovcak

krmivo mistermixdog problémy s váhou vyřešilo

Díky krmivu MisterMix, které krmím už cca 4 roky, problémy s udržením váhy přestaly i při jeho aktivnějším způsobu života a kvalita srsti se velice zlepšila. Krmivo je dobře stravitelné, což je výhoda při procházkách a případném úklidu toho, co vyjde zadní částí. Při kontrole u veterinárního lékaře, kterou absolvujeme pravidelně každého půl roku, jsou výsledky krve od jeho stáří dvou let stejné doposud.

diablo-mistermixdog

Já jsem polda Diablo, 

nejsem ledajaké hopsadlo, 

když lump někde venku škodí, 

ode mne to hezky bolí,

úcta, slušnost, pokora,

není nutné potom volat doktora.

krmivo vyhovuje i dalším psím kamarádům

Služební psi Irko a Nastěnka (NO, 2,5 a 3 roky) jsou krmivem MisterMix oproti Diablovi krmeni již od štěněčího věku. Oběma krmivo vyhovuje, během růstu se neobjevily žádné problémy, ať už zažívací či růstové. Nebylo potřeba řešit s veterinárním lékařem další přidávání případných doplňků stravy ke krmivu. Veškerá veterinární vyšetření, krevní testy, RTG mají oba psi v naprostém pořádku.

irko-mistermixdog

Určitě jsem po dlouhé době našla krmivo, které splňuje mé požadavky a hlavně požadavky mých psů a tím je výběr z mnoha receptur přizpůsobených životnímu stylu a potřebám každého z psů co mám doma, výhodné chovatelské balení, příznivá cena a příjemný kolektiv MisterMix, který vždy rád poradí a hledá řešení, když je potřeba.

nastenka-mistermixdog 

Jmenuji se Nastička,

ráda papám jablíčka,

máma mi to neschvaluje, 

MisterMix mi podstrojuje.

Já ho baštím o sto šest,

je to pro mě prostě ,,BEST‘‘

Děkujeme za sdílení zkušenosti s krmivem MisterMixDog a těší nás, že se pejsci těší dobrému zdraví!


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení